Dragon Quest Heroes Slime Edition [Reloaded] – Full İndir – Downlad Hızlı – PC

0
( Hemen İndir )

^F969AB7B2496C4980119203FAB1E0B57969AF6081649704957^pimgpsh_fullsize_distr

Dragon Quest HEROES In: Dünya ağacının Woe ve Aşağıda Blight, kahramanları heyecan verici aksiyon oyunu düşman ve dev canavarlar sürüleri karşı karşıya, görünüşte aşılmaz zorluklara karşı ayağa gerekir. Güzel HD grafik PC’de satışa sunulacak Dünya ağacının Woe ve Aşağıda Blight: Dünyaca ünlü sanatçı Akira Toriyama, Dragon Quest HEROES tarafından tasarlanan karakterler ve canavarlarla dolu hikâye,
Karanlık bir şok dalgası Arba kentin içinden Piyango zaman bir zamanlar insanların yanında huzur içinde yaşayan canavarlar çılgınca bir öfke içine sürülür. Kahraman Luceus veya kahraman Aurora olarak ya, oyuncu akıllarını canavarlar azgın ordularını getirmek ve krallık düzeni sağlamak için, örneğin Alena, Bianca ve Yangus önceki Dragon Quest başlıkları, fan sık bir döküm ile güçlerini birleştirir .

sistemgereksinimleributon(1)

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10
İşlemci: Core i7 870 2.8GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 450
HDD: 20 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10
İşlemci: Core i7 2600 3.4GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti
HDD: 20 GB Disk alanı

görsellerbutonu(1)

indirmelinkleributon(1)

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dragon Quest Heroes Slime Edition [Reloaded] – Full İndir – Downlad Hızlı – PC” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Smart Balance Wheel - 2 sene önce demiş ki:

    I have got really liked Smart Balance Wheel http://www.fashionhoverboard.com for one while… so i determined I would invest in several this unique particular year. I’m having issues coming to a decision approximately ebony and also sweets. A dark don’t reveal as numerous blemishes and the darkish appears to be more adorable with a lot more attire. I just lastly considered that I will get brown and grab the maintenance equipment to last a long time. All round We would reccomend brown leafy, which is sweet, don’t dye as fast simply because brightness styles, together with agrees with almost everything.