Far Cry Primal Torrent [Reloaded] – Full İndir – Downlad Hızlı – PC

0
( Hemen İndir )

^F969AB7B2496C4980119203FAB1E0B57969AF6081649704957^pimgpsh_fullsize_distr

2015 en sevilen oyunlarından biri olan Far Cry Primal 2016 Olarak Karşımıza çıkıyor. Tropik adaları ve Himalayaları sallayan ödüllü Far Cry serisi, dev canavarları, nefes kesici ortamları ve beklenmedik vahşi durumları birleştiren, yenilikçi açık dünya tarzıyla insanoğlunun hayatta kalış mücadelesine dönüyor.
Dev mamutların ve kılıç dişli kaplanların dünyaya hükmettiği ve insanların, besin zincirinin en altında olduğu, büyük tehlikeler ve sınırsız maceralarla dolu Taş Devrine hoş geldin.
Avcı grubunun hayatta kalan son üyesi olarak ölümcül bir cephanelik yapmayı ve acımasız yırtıcı hayvanlardan korunmayı öğren ve Oros topraklarına hükmedip Uç Yırtıcı olabilmek için düşman kabilelerini zekânla yen.
OYUN ÖZELLİKLERİ

FAR CRY İLE TAŞ DEVRİ: Taş Devri ortamı, beklenmedik bir kargaşa, tehlikeli durumlar ve Far Cry’ın meşhur hikâyeleriyle dolu bir dönemi keşfetmeni sağlayacak.

HAYATTA KAL: Tecrübeli bir avcı ve grubunun hayatta kalan son üyesi olan Takkar olarak oyna. Tek bir hedefin var: avın sen olduğun bir dünyada hayatta kalmak.

ACIMASIZ BİR TABİAT VE VAHŞİ BİR DÜNYA: Kılıç dişli kaplanların, dev tüylü mamutların ve kocaman geyiklerin kol gezdiği, insanoğlunun hükmü başlamadan önceki bir dünya. Yüksek kızılağaç ormanları, dağlık taygalar, soğuk buzul dağları ve nemli bataklıklar içindeki Oros dünyasında bunların hepsini ve daha fazlasını keşfet.

sistemgereksinimleributon(1)

Dosya Boyutu: 11.7 GB

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 veya Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 750 @ 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 @ 3.2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX460 veya AMD Radeon HD5870
HDD: 35 GB Disk alanı
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 4100 @ 3.6
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD7970
HDD: 35 GB Disk alanı

görsellerbutonu(1)

indirmelinkleributon(1)

  far-cry-primaloyun.torrentfilm.org.torrent (60,9 KiB, 687 hits)

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Far Cry Primal Torrent [Reloaded] – Full İndir – Downlad Hızlı – PC” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. mahmut - 2 sene önce demiş ki:

  metal gear yazıyo ne iş? FCP denuvo koruması kırıldımıki?

  • Şafak Tezgel - 2 sene önce demiş ki:

   Editör kaynaklı bir hata olmuştur. Gerekli düzeltilmeler yapılmıştır. Teşekkürler.

 2. Yusuf (ilk yorumcu :) - 2 sene önce demiş ki:

  Daha kırılamadı ki?

  • Şafak Tezgel - 2 sene önce demiş ki:

   Oyun kırılmış durumdadır. Youtube üzerinden ilgili videolara bakarak gerekli kurulum videolarına bakabilirsiniz.

 3. betterscooter.com - 2 sene önce demiş ki:

  I bought my broome betterscooter.com http://www.scamadviser.com/check-website/betterscooter.com 4 winters ago. The very first yr I believed I had found the head over to Smart Balance Wheel http://www.fashionhoverboard.com for fashionth and comfort. The tall betterscooter.com http://www.scamadviser.com/is-betterscooter.com-a-fake-site.html was great, keeping me style from toe to knee. The second calendar year it had been nevertheless superior but year three they started to let water in, and my feet received quite special and wet. I went to a repair shop to get them treated and acquired new liners but nothing helped. 12 months 4 they’re hopeless! On account of the positive to begin with calendar year I am buying yet another pair and pre-treating them so I hope they “stick” this time. Looking at the steep price they should previous additional than two seasons. Despite the 2 star rating I would suggest them still.

 4. Yasin - 2 sene önce demiş ki:

  Usta ben indirdim steamapss diye bi dosya var ona giriyorum “depotatche” ona giriyorum “.csd ve .csm” var onun dışında hiçbişey yok ne yapmalıyım ?

  • Şafak Tezgel - 2 sene önce demiş ki:

   Yasin bey oyunu daha sağlıklı yükleyip çalıştırabilmek adına youtube üzerinden sorun adı aratarak çözüm bulabilirsin ki bu sizler için de daha kolay olacaktır.