Outlast – [Reloaded] – Full İndir – Downlad Hızlı – PC

1
( Hemen İndir )

^F969AB7B2496C4980119203FAB1E0B57969AF6081649704957^pimgpsh_fullsize_distr

Korku oyunu dalında rakiplerinin en iyisi.Red Barrels şirketi tarafından piyasaya sürülen bu oyun diğer rakiplerini kısa sürede alt etmeyi başarmıştır.Oyunun korku dolu sürükleyici bir hikayesi var.Oyunun yapımcı firması bu oyunu çıkardıktan bir süre sonra;Kullanıcılar bizlere oyunu beğendiklerini söyledi.Bizde onlara korkmaları için DLC çıkardık ve onları daha çok korkutmak istiyoruz diyerek oyunun ne kadar tutulduğunu anlamış olduk.oyunun dlc’sine outlast’ı genişce inceledikten sonra değineceğiz.

Oyunumuz Colorado dağlarında bulunan “Mount Massive” adlı akıl hastanesinde geçmektedir.bu hastanede çeşitli olaylar ve deliler olduğu için delilerle birlikte hastane kapatılmıştır.Fakat Murkoff şirketi tarafından araştırma için tekrar açılan bu hastane bizlerin korkulu rüyası olmuştur. Fakat bu hastane mahkeme kararıyla tekrar kapatılır.Uçsuz bucaksız bir yerde olan bu hastaneye “Miles Upshur” Adlı karakterimiz arabasıyla gelerek araştırma yapmaya gelmiştir fakat o akıl hastanesinden bir daha çıkmamız hiç ama hiç kolay olmamıştır.Bizleri çeşit çeşit deliler ve delilerle aynı yerde kalarak kafayı sıyıran doktorlar karşılamaktadır.Çevrelerde ölmüş bir sürü polis veya insan cesetleri bizleri ne kadar ürkütsede o akıl hastanesine girerek ne kadar cesur olduğunu kanıtlayan Miles Upshur büyük bir başarının altına imza atmış olsa da o hastaneye girerek hayatının en büyük hatasını yapıyor ve araştırma sırasında deli bir doktor tarafından 2 tane parmağı kesilerek 2 parmağı eksik görevini yerine getiriyor.
Karakterimiz bu hastanede gerçekten çaresizce sadece bir tane kamerasıyla deliler ile mücadele edecektir.bizi bir sürü piskopat ve deli uğraştıracak fakat Miles pes etmeyerek araştıramsını yapmaya devam etmektedir.Kameramız bizim herşeyimiz.Kameramızın haliyle pilide bulunmaktadır ve bu pilleri çok tasarruflu kullanmalıyız.Piller oyunun belirli bölgelerinde saklanmış durumdadır.Bu pilleri bularak kameramıza takıyoruz ve gece ışık vermesini sağlıyoruz.Kameramızla görüntüler alıyoruz ve bizlere bazen notlar veya dökümanlar vermektedir.Dökümanlar genellikle murkoff şirketi hakkında bilgi vermektedir veya önceden doktorlar tarafından yazılmış hastalar hakkında bilgiler vermektedir.Notlar’da ise bulunduğumuz ortamda bizlere çeşitli bilgiler vermektedir.Oyunumuzda her yerden bir şeyler fıryalabilir o yüzden dikkatli davranmalıyız.Oyundaki delilere karşı savunmasız olduğumuz için dikkatli hareket etmeliyiz.Bizlere düşman olan bu delilerin zararsızlarıda elbette var.Zavallıca televizyon izliyenler var veya dışarıyı seyredenler var fakat eğer tekerlekli sandalyede oturan deliler varsa onların yanlarından dikkatli bir şekilde geçmeliyiz ve oldukça dikkatli olmamız bizlerin hasar almamasına neden olacaktır.

Peki bizim delilere gücümüz yetmiyorsa ne yapalım ? Tabi ki saklanacağız.Saklanmaktan başka elimizden bir şey gelmediği için oyunun özellikle görev noktalarına dolaplar konulması saklanmamız için çok güzel bir etken olmuştur veya yatakların altına saklanmamız’da oyunun bir güzel yanlarından biri.Eğer bir deli bizim peşimizde ise ondan hızlıca kaçıp bulunduğumuz odadaki kapıları hemen kapatırsak saklanıcak yer bulmamız daha kolay olur.Çünkü deliler kapıları normal açmıyor kırmakla uğraşıyor.Haliyle bizlere zaman kazandırıyor.Eğer Kapıları sertçe kapatırsanız ve bir deli yakınınızda dolaşıyor ise kapnın sesini hemen duyuyor ve sizi öldürmek için kapıyı kırmaya çalışıyor.Odamızın içinde kapıyı kapatmak için dolaplar bulunmaktadır.Eğer o dolapları kapının arkasına koyar isek deliler bu kapıyı açamaz ve sizden uzaklaşırlar. Oyunda haritanın bulunmaması bizlere zor anlar yaşatmaktadır.o yüzden girip çıktığımız yerleri iyi aklmızıda tutmalıyız.Aksi takdirde en başa dönebiliriz.
Oyunumuzun amacı uçsuz bucaksız bir akıl hastanesinde araştırma yapmaktır.Araştırama yaparken delilerlede uğraşmaktayız.Tabi ki araştırmaları yapmak hiç kolay olmayacak ve çeşitli görevler yapacağız.Örneğin aniden ışıklar sönüyor ve gidip jeneratörleri felan çalıştırıp ışıkları tekrar açmak zorundayız.Peki o kadar kolay mı .? tabi ki hayır. Bu esnada deliler tarafından çok kovalanacağız. Oyunda kapıyı açtığımız vakit etraftan aniden bir şey fırlayabilir.O yüzden kapıları açarken Dikkatli açalım ve oyunun sesini fazla yüksek açmayın. :) Oyunumuzda ne kadar araştırma yaparanız o kadar çok not bulursunuz.O yüzden eleniziden geldiği kadar kameranızı açık tutun ve ışığını fazla kullanmayın.Işık biterse sizde bitersiniz.Oyun çeşitli yerlerde kendiniz save etmektedir.Bu yüzden save etme derdinizin olmaması çok güzel bir etken olmuştur.

Grafiklere bakacak olursak fena sayılmaz.karakter kaplamaları ve çevre kaplamaları oldukça başarılı olmuştur.kamera efekti olsun kapıların efekti veya dışarıdaki yağmurun efekti Outlast oyunun başarılı bir parçası olmuştur.Çevre bakımından bizlere büyük bir akıl hastanesi vermiş olsada bazı görevlerde bahçeye çıkmamız bizlere korku dolu bir oyun yaşatmıştır.Özellikle karkaterimizin gölgesi çok güzel bir etken olmuş.bazı yerlerde ışıkların yanıp sönmesi veya karanlık ortamda kameramızın ışığı olmasa bile çok az olsa dahi önümüzü görmemiz çok güzel olmuştur.Dolaplara saklandığımız vakit dolabın içinde karşıyı görmemiz bir güzel etkenlerden bir tanesi.
Sesler yapımcı şirketin özen gösterdiği bir diğer hususlardan bir tanesi.Oyunda karakterimizin korktuğu vakit nefes alışı veya ayak sesleri gerçekten başarılı olmuştur.Kapıyı sert bir şekilde kapatırken çıkan ses veya dolaplara girerken çıkan ses oldukça başarılı olmuştur.Dışarıda yağmurun yağması ve yağmurun güzel sesini duymak bizleri ne kadar rahatlatsada şimşeğin seside o kadar korkutmaktadır.Fakat dışarıda geçen görevlerde şimşeğin çakması önümüzü görmemizi sağlayan etkenlerden olmayı başarmıştır.

Aşırı Spoiler içermektedir. Gelelim Dlc’mize.WHISTLEBLOWER DLC’de kontrol ettiğimiz karakter Waylon Park.Bu karakterimiz bizlerden diğer oyunda akıl hastanesine gitmemizi isteyen karakterdir.Bu karakter oyunun başında bizlere e-posta aracılığı ile mesaj gönderir ve oyunumuz buradan itibaren başlamış olur.Oyunda ilk oyuna nazaran bir sürü yerler görüyoruz bizleri bu yerler gerçekten mutlu ediyor.Outlast’ı bitirip DLC’ye başlamanızı öneririm.Eğer Normal oyunu bitirmeden dlc’ye başlarsanız bir şey anlamazsınız.

Oyunumuzda olmazsa olmazımız Kameramız tabi ki yanımızda.Fakat bu DLC’de oyunun ilerki bölümlerinde ayağımız incilecek ve yürümekte ve koşmakta oldukça zorluk çekeceğiz.DLC’de gene deliler var fakat bir düşmanımız daha var Wolraider adlı karakter.Bu karakter duman gibi havada yayılıyor ve bizlere zor anlar yaşatıyor.Bazı yerlerde düşmanlarımızı öldürsede bizlere zor anlar yaşatıyor.Oyun OUTLAST’ile çok bağlantılı olduğu için spoiler içeriyor.Başlıkta belirttiğim gibi.Outlast’ı bitirdikten sonra dlc’ye başlamanız sizler için daha iyi olacaktır. Bu DLC’de biraz açık saçık olaylar olacaktır.Anladınız siz. :) küçük arkadaşları uyarıyorum.Dikkatli olsunlar veya hiç oynamasınlar.Normal oyuna göre daha korkutucu olan bu DLC biraz kısa olsada kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Eğer bir korku oyunu arıyorsanız ve bu oyunu oynamadıysanız kesinlikle oynayın.Başarılı bir korku oyunu olan outlast ve whıstleblower bana göre dalının en iyisi olmakla birlikte kullanıcıların isteklerinin çoğunu karşılamaktadır ve oyunun 2’si için çalışmalara başlanmıştır.

sistemgereksinimleributon(1)

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 (64 bit)
İşlemci: 2.2 GHz Dual Core CPU
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx Series, 512 MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Boş Alan: 5 GB
Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / 7 / 8 (64 bit)
İşlemci: 2.8 GHz Quad Core CPU
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 / ATI Radeon HD 6850, 1GB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Boş Alan: 5 GB

görsellerbutonu(1)

indirmelinkleributon(1)

  oyun.torrentfilm.org_Outlast-RELOADED.torrent (17,8 KiB, 296 hits)

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Outlast – [Reloaded] – Full İndir – Downlad Hızlı – PC” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Smart Balance Wheel - 2 sene önce demiş ki:

    Relatively wonderful.the exact Smart Balance Wheel http://www.fashionhoverboard.com had been fine